Výrobcovia / značky

FELT

Odber noviniek

BBB

2 produkty
BBB
BICYKLOVÉ DIELY PRE BIKEROV OD BIKEROV! Perfektná jazda sa dá opísať mnohými spôsobmi. Napríklad, ako slnečné popo...
Viac

Podkategórie

 • Osvetlenie

  http://sk.bbbcycling.com/accessories/lights/

 • Pumpy

  Pumpy sú jednou z charakteristických kategórií BBB kolekcie viac ako desať rokov. To poukazuje na štýlový dizajn, bezproblémovú prevádzku a neuveriteľný výkon. V priebehu rokov sme prišli s niekoľkými špičkovými inováciami a vzormi. Napríklad OvalIntegrate a Traveller minipumpy si odniesli z výstavy ocenenie “Eurobike design award” za ich inovatívny dizajn. A nakoniec, kde by sme sa dostali bez vzduchu v pneumatikách?

 • Zámky

  Po návrate na miesto, kde ste zanechali svoj bicykel, nájsť prázdne miesto je desivým zážitkom, ktorý by ste nepriali ani vášmu najväčšiemu nepriateľovi. V priebehu rokov sme vyvinuli celý rad zámkov, aby ste váš bicykel našli tam, kde ste ho naposledy opustili. S našim bezpečnostným označením, v rozmedzí 1-12, si môžete okamžite nájsť zámok aký hľadáte. Od ľahkých zámkov pre zaistenie bicykla vo vašom dohľade, až po vysoko odolné a ťažké zámky.

 • Prilby

  Ak sa nad tým zamyslíte, je naozaj len jedna vec, prečo vaša BBB prilba funguje naozaj dobre. Vetranie, usadenie, pohodlie a vzhľad, všetky tie veci prichádzajú na rad potom, čo sme vytvorili najbezpečnejšiu prilbu, akú sme mohli. To je dôvod, prečo používame Double In-molding konštrukciu, vnútornú kompozitovú štruktúru a niekedy aj hliníkové a karbónové výstuže.


Kontaktujte nás

Náš poradca je k dispozícii 24 hodín denne.

Telefónne číslo:tel.07:00 - 20:00 ...... +421 908 822 533

Kontaktujte našu zákaznícku podporu