Výrobcovia / značky

FELT

Odber noviniek

CYKLO PRÍSLUŠENSTVO, DOPLNKY

Žiadne produkty
CYKLO PRÍSLUŠENSTVO, DOPLNKY

Ponuka špecifických doplnkov.

Podkategórie

 • Biologic

  Produkty nielen pre mestskú cyklistiku...

 • BBB

  BICYKLOVÉ DIELY PRE BIKEROV OD BIKEROV! Perfektná jazda sa dá opísať mnohými spôsobmi. Napríklad, ako slnečné popoludnie, keď idete na bicykli domov z práce a míňate všetku tú dopravu okolo a vietor vám veje vo vlasoch. Alebo ako jazdu na úzkej lesnej cestičke, ktorá vás vedie z kopca dolu pozdĺž tichých stromov, ktoré sa okolo vás mihajú. V súčastnej dobe sú produkty BBB predávané v 39 krajinách po celom svete. Zo všetkých strán dostávame ohlasy, ktoré nám hovoria, že sme sa vybrali správnym smerom. Naša vášeň pre cyklistiku je plynúca do našich produktov, užívajte si bezstarostnú jazdu s BBB!

 • THULE

  Ponúkame Vám široký sortiment strešných boxov, bicyklov a veľa ďalšieho príslušenstva značky  THULE. Radi Vám pomôžeme a poradíme so správnym výberom.

 • SARIS NOSIČE

  Všetky autonosiče v našej ponuke sú vyrábané v US, v sídle spoločnosti meste Madison, Wisconsin a dodávané na trh s doživotnou zárukou!

 • OSVETLENIE

  Kovové telo USB Li-polymer batéria Kvalitná optika

 • ORTLIEB

  První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.


Kontaktujte nás

Náš poradca je k dispozícii 24 hodín denne.

Telefónne číslo:tel.07:00 - 20:00 ...... +421 908 822 533

Kontaktujte našu zákaznícku podporu