Výrobcovia / značky

FELT

Odber noviniek

ELEKTRO - BICYKLE

1 produkt
ELEKTRO - BICYKLE

BionX Extrémne ľahký motor bez vnútorných prevodov, ktorý je umiestnený v zadnom kolese a tým znižuje namáhanie a opo...

Viac

Podkategórie

 • E-FELT

  Chceli by ste dosiahnuť vrchol hory rýchlejšie ako kedykoľvek predtým? Chcete zažiť maximálnu eBikovú skúsenosť? Sú tu pre vás eBicykle navrhnuté, aby vás dostali všade, kam si prajete, komfortne a efektívne, vždy pripravené na ďalšie dobrodružstvo. Motor Bosch, vám umožnia rýchlu jazdu, šetriac vašu energiu, na ceste tam, kde vás volá dobrodružstvo.

 • E-BionX

  BionX Extrémne ľahký motor bez vnútorných prevodov, ktorý je umiestnený v zadnom kolese a tým znižuje namáhanie a opotrebovanie reťaze a prevodov. Inteligentný snímač sily krútenia pre veľmi citlivú odozvu motora bez akýchkoľvek vibrácií a hluku. Vstavaný generátor, ktorý využíva a rekuperuje brzdnú silu. Energiu takto získanú ukladá späť do batérie. Zvyšuje sa tým dojazd až o 15%. Prehľadná jednotka s jednoduchým ovládaním a štyrmi voliteľnými módami ako pre asistenciu, tak pre rekuperáciu. Individuálne nastavenie celého systému podľa vašich potrieb a zadaných podmienok.

 • E- TERN skladacie

  Bez najmenších pochýb sú elektrobicykle najrýchlejšie rozvíjajúcim sa  segmentom cyklistického sveta. Mesiac čo mesiac sa dočítate o nejakej prevratnej novinke, o lepších bateriách, nových modeloch a rovnako ako akákoľvek elektronika, aj svet elektrobicyklov prechádzajú búrlým, nikdy sa nezastavujúcím vývojom.

 • E-MOUSTACHE

  V Moustachi věří, že budoucnost cyklistiky už vlastně byla napsána, a že jsou jí elektrokola. Cítí sice, že jsou stále na začátku, ale že krok za krokem všechny předsudky týkající se elektrických kol mizí v dáli. Proto neustále roste používání elektrokol jak během každodenního dojíždění do práce, tak při cyklo výletech s rodinou či přáteli, ale i během etrémní horské cyklistice.


Kontaktujte nás

Náš poradca je k dispozícii 24 hodín denne.

Telefónne číslo:tel.07:00 - 20:00 ...... +421 908 822 533

Kontaktujte našu zákaznícku podporu