Zľavnené produkty

  • -14%

    Q20 R

    239,00 € 205,54 €

» Všetky zľavnené

Výrobcovia / značky

FELT

Odber noviniek

Zoznam produktov podľa výrobcu: BBB

BICYKLOVÉ DIELY PRE BIKEROV OD BIKEROV! Perfektná jazda sa dá opísať mnohými spôsobmi. Napríklad, ako slnečné popoludnie, keď idete na bicykli domov z práce a míňate všetku tú dopravu okolo a vietor vám veje vo vlasoch.

Perfektná jazda sa dá opísať mnohými spôsobmi. Napríklad, ako slnečné popoludnie, keď idete na bicykli domov z práce a míňate všetku tú dopravu okolo a vietor vám veje vo vlasoch. Alebo ako jazdu na úzkej lesnej cestičke, ktorá vás vedie z kopca dolu pozdĺž tichých stromov, ktoré sa okolo vás mihajú.
Ciele tímov sponzorovaných BBB sú trocha na inej úrovni, ale i oni jazdia na bicykli s rovnakou vášňou, ako ostatní cyklisti.

Najdôležitejšou vecou v tomto momente je však to, že vaše vybavenie funguje hladko. Odo dňa, kedy sa BBB rozhodlo ponúkať súčiastky a doplnky vo vysokej kvalite za rozumnú cenu, ktoré vám pomáhajú tešiť sa z bezstarostnej jazdy, sme obdržali mnoho dôležitých spätných reakcií od ľudí, ktorí používajú naše produkty. Tieto informácie nám pomáhajú neustále vylepšovať naše produkty. My si vieme predstaviť, aké je dôležité mať na bicykli produkty, o ktoré netreba mať starosť, pretože i my sme cyklisti. Každý z nášho tímu používa bicykel každý deň, ale iným spôsobom.
Robíme to nie len preto, že chceme vedieť prečo sú naše produkty také obľúbené v jednotlivých segmentoch, ale hlavne preto, že cyklistika je naša vášeň. Všetky tieto naše skúsenosti nám pomáhajú vyvíjať Bicyklové komponenty pre Bikerov od Bikerov (B.B.B.).

V súčastnej dobe sú produkty BBB predávané v 39 krajinách po celom svete. Zo všetkých strán dostávame ohlasy, ktoré nám hovoria, že sme sa vybrali správnym smerom. Naša vášeň pre cyklistiku je plynúca do našich produktov, užívajte si bezstarostnú jazdu s BBB!

BBB je sponzorom niekoľkých tímov a individuálnych jazdcov.
Viac

produktov na stránku

produktov na stránku

Kontaktujte nás

Náš poradca je k dispozícii 24 hodín denne.

Telefónne číslo:tel.07:00 - 20:00 ...... +421 908 822 533

Kontaktujte našu zákaznícku podporu